O nás

Pokud máte pocit, že se vaše firma “zasekla”, nevíte kam se dále ubírat, tak s tím vám mohu poradit a pomoci.

Ing. Dušan Lapčík, váš partner a kolega

Kdo jsem?

Za téměř 20 let manažerských zkušeností a systematického vzdělávání jsem získal obrovských přehled a nadhled nad fungováním firem a to nejen v oblasti IT. Kde se řadím mezi přední odborníky v oblasti ERP – podnikových informačních systémů.

Obrovskou devizou je můj nadhled nad fungováním firmy jako celku. Znalosti jednotlivých vnitropodnikových systémů a jejich vzájemná provázanost je to, co vnáší světlo do řešených problémů. Své nabyté dovednosti využívám k tomu, abych pomohl přínosnému používání informačních systémů a šetřil váš čas a finance.

Proč si nás zvolit?

Výsledky a spokojení partneři

Jsem hrdý na to, že díky mé pomoci stoji firmy pevně nohama na zemi.

Nový vítr do plachet

Pokud máte pocit, že se vaše firma zasekla, nevíte kam se dále ubírat, poradím vám.

20 let manažerských zkušeností

Řadím se mezi přední odborní v oblasti ERP - podnikových informačních systémů

Pro koho jsme pracovali

Slova našich zákazníků

Zdeněk Mrázek, generální ředitel Elektroline, konstatuje: „Z organizačních důvodů byla pro nás důležitá rychlost a preciznost implementace systému. To se podařilo díky vysokému nasazení našich zaměstnanců, odborným znalostem dodavatelské společnosti ALDOR a externímu řízení projektu prostřednictvím pana Dušana Lapčíka.

Zdeněk Mrázek generální ředitel Elektroline a.s.

Majitel společnosti pan Boris Soukeník poodkrývá výsledky spolupráce. “Jsme malá firma a obchodního ředitele nepotřebujeme. Co ale potřebujeme, je obchodní aktivity vymýšlet a řídit. V minulosti jsme se zabývali více vývojem produktů a na obchod nám nezbýval čas. Náš obchodník nefungoval tak, jak jsem si představoval. Velmi nám pomohla podpora externího obchodního ředitele pana Lapčíka a to jednak při vylepšení prezentace našich produktů, ale i v nastavení efektivnější komunikace se zákazníkem. Dále nám velmi pomohlo rozšíření prodeje o další prodejní kanál.”

Boris Soukeník Majitel firmy Synergit s.r.o.

Široké znalosti firemních procesů a trhu s podnikovými informačním systémy Dušana Lapčíka, to bylo to co nám vždy pomohlo když jsme se v průběhu výběru informačního systému dostali do úzkých. Díky vynikajícím znalostem, pedagogickém přístupu k našim zaměstnancům byl pro nás rozběh systému nad očekávání bezproblémový. Hned od začátku většina našich zaměstnanců pracovala s novým systémem zcela intuitivně. Nadhled a dlouholeté znalosti Dušana Lapčíka jsou zárukou kvalitní implementace informačního systému v naší společnosti SALTEN s.r.o. Při samotném vyjednávání nám jeho zkušenosti ušetřily nemalé prostředky.“ shrnuje své zkušenosti David Kozel ředitel společnosti SALTEN s.r.o. – www.salten.cz

David Kozel Ředitel společnosti

Praktické zkušenosti z mnoha firem, konkrétní znalosti firemních procesů, práce s lidmi a nadhled zkušeného manažera jsou velké přínosy pro implementaci nového systému v České televizi.

Milan Cimirot provozní ředitel

Vyzkoušejte spolupráci s námi

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti rozvoje podnikových informačních systémů.