Elektroline

Elektroline

Implementace systému HELIOS Green ve společnosti Elektroline proběhla v rekordně krátkém čase.

Krátce o firmě

Firma Elektroline projektuje, vyrábí, dodává, montuje a udržuje široký sortiment armatur, tramvajových přestavníků a trolejbusových výhybek a také elektrických a elektronických zařízení.

Od ledna letošního roku jí v její rozsáhlé činnosti pomáhá informační systém HELIOS Green z produkce Asseco Solutions, který v Elektroline implementoval partner systémů HELIOS, společnost ALDOR.

Zajímavá fakta z implementace

300 je počet zmastnanců firmy

3 měsíce trvala implementace systému Helios Green

80 tis. Kč jsme klientovi díky systému ušetřili

30 % jsme klientovi ušetřili při práci s novým systémeme

Výběr informačního systému

Systém HELIOS Green byl vybrán pro svou robustnost a funkcionality, díky kterým je možné zajistit vysokou flexibilitu výrobních programů. Výroba je ve společnosti Elektroline řešena formou zakázek a projektů, z nichž každý má specifické požadavky.

Právě tato flexibilita je stěžejním přínosem pro zákazníky společnosti a systém HELIOS Green ji plně podporuje.

Výhody Helios Green

  • Robustnost
  • Funkcionality
  • Vysoká flexibilita

Proces implementace

Z legislativních a organizačních důvodů však bylo nutné implementaci všech základních funkcí zvládnout v průběhu pouhých tří měsíců.

Společnosti Elektroline se proto rozhodla najmout zkušenéhoexterního projektového manažera . To se ukázalo jako velmi důležitý faktor pro úspěšnou implementaci tak rozsáhlého řešení v tak krátkém čase.

Implementované moduly

  • Ekonomika
  • Majetek
  • Sklady
  • Zakázky
  • CRM
  • Workflow
  • Mobilní klient.

Slova našich zákazníků

Zdeněk Mrázek, generální ředitel Elektroline, konstatuje: „Z organizačních důvodů byla pro nás důležitá rychlost a preciznost implementace systému. To se podařilo díky vysokému nasazení našich zaměstnanců, odborným znalostem dodavatelské společnosti ALDOR a externímu řízení projektu prostřednictvím pana Dušana Lapčíka.

Zdeněk Mrázek generální ředitel Elektroline a.s.

Majitel společnosti pan Boris Soukeník poodkrývá výsledky spolupráce. “Jsme malá firma a obchodního ředitele nepotřebujeme. Co ale potřebujeme, je obchodní aktivity vymýšlet a řídit. V minulosti jsme se zabývali více vývojem produktů a na obchod nám nezbýval čas. Náš obchodník nefungoval tak, jak jsem si představoval. Velmi nám pomohla podpora externího obchodního ředitele pana Lapčíka a to jednak při vylepšení prezentace našich produktů, ale i v nastavení efektivnější komunikace se zákazníkem. Dále nám velmi pomohlo rozšíření prodeje o další prodejní kanál.”

Boris Soukeník Majitel firmy Synergit s.r.o.

Široké znalosti firemních procesů a trhu s podnikovými informačním systémy Dušana Lapčíka, to bylo to co nám vždy pomohlo když jsme se v průběhu výběru informačního systému dostali do úzkých. Díky vynikajícím znalostem, pedagogickém přístupu k našim zaměstnancům byl pro nás rozběh systému nad očekávání bezproblémový. Hned od začátku většina našich zaměstnanců pracovala s novým systémem zcela intuitivně. Nadhled a dlouholeté znalosti Dušana Lapčíka jsou zárukou kvalitní implementace informačního systému v naší společnosti SALTEN s.r.o. Při samotném vyjednávání nám jeho zkušenosti ušetřily nemalé prostředky.“ shrnuje své zkušenosti David Kozel ředitel společnosti SALTEN s.r.o. – www.salten.cz

David Kozel Ředitel společnosti

Praktické zkušenosti z mnoha firem, konkrétní znalosti firemních procesů, práce s lidmi a nadhled zkušeného manažera jsou velké přínosy pro implementaci nového systému v České televizi.

Milan Cimirot provozní ředitel

Přečtěte si také naše další studie

Tukas

Optimalizace využívání Helios Green v TUkas Group

Výkonný management TUkas si klade za cíl dosáhnout plné spokojenosti zákazníků. V roce 2011 společnost TUkas a.s. spojila své síly s AUTO-STAIGER CZ a.s. a TT Complex spol. s r.o.

Přečíst studii

Synergit

Významný dodavatel podnikových informačních systémů

Klíč k efektivní implementaci informačního systému je kvalitní řízení projektu. Díky tomu se ve společnosti Elektroline a.s. podařilo provést velmi rychlou implementaci rozsáhlého systému.

Přečíst studii
Česká televize

Česká televize

Veřejnoprávní televize

Klíč k efektivní implementaci informačního systému je kvalitní řízení projektu. Díky tomu se ve společnosti Elektroline a.s. podařilo provést velmi rychlou implementaci rozsáhlého systému.

Přečíst studii

Vyzkoušejte spolupráci s námi

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti rozvoje podnikových informačních systémů.